Automatyka do bram

Instalacja systemów automatyki przemysłowej zajmujemy się od 2002 roku. W tym czasie wykonaliśmy wiele inwestycji obejmujących montaż automatów do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych oraz szlabanów.

W ofercie firmy znajdują się szlabany parkingowe, bramy, kolczatki drogowe, progi spowalniające oraz inne urządzenia związane z z szeroko pojętym tematem kontroli ruchu. Wszystkie te urządzenia jesteśmy w stanie Państwu dostarczyć oraz zamontować. Wysokiej jakości napędy do bram i szlabany firm FAAC, NICE czy innych, zdobyły już uznanie szerokiego grona zadowolonych klientów, a nasza firma jest autoryzowanym partnerem tych wiodących światowych producentów bram i szlabanów automatycznych.

Wykonujemy też prace związane z automatyką przemysłową. Współpracujemy z czołowymi polskimi producentami ogrodzeń oraz bram wjazdowych tak by nasza oferta zawsze była jak najbardziej dopasowana do potrzeb klienta. Przy dużych zleceniach współpracujemy z wykwalifikowaną brygadą budowlaną, co pozwala nam zaoferować Państwu kompleksowe wykonanie wszelkich prac związanych z zabezpieczeniem obiektów i posesji.

Na nasze usługi udzielamy gwarancji oraz zapewniamy pełny serwis pogwarancyjny.

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM PARTNEREM SERWISU

www.automatykadobram.pl

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ PEŁNA OFERTA SPRZETU DOSTĘPNEGO W NASZYM SKLEPIE

 

Marki: